Azzja i Hubert w Restauracji Salina

Zapraszamy na kolejny weekend z muzyką na żywo w Salina Restaurant

3 września (czwartek), godz. 19:00, rock/klasycznie

Artur Maciocha (piano) – muzyk, aranżer, pianista, pochodzący z Ostrowca Świętokrzyskiego. Koncertuje w wielu miastach Polski, a także za granicą. Od pięciu lat jest mocno związany ze sceną krakowską. Współpracuje z plejadą gwiazd krakowskiej sceny muzycznej. Świetnie porusza się w różnych stylach muzycznych.

4 września (piątek), godz. 19:00, pop/jazz/soul/r&b

Azzja & Hubert (voc + git) – Azzja i Hubert to nazwa projektu stworzonego przez Joannę Mądry i Huberta Charków, którzy zostali docenieni przez wiele osób podczas koncertów, a także przez jury programu Must Be The Music Tylko Muzyka, w którym dotarli do półfinału. W repertuarze mają nie tylko akustyczne wersje znanych piosenek, ale także własne utwory. Wybierając się na ich koncert, nie tylko dobrze się zabawisz, lecz także miło możesz spędzić czas z ukochaną osobą przy dźwiękach gitary akustycznej Huberta połączonej z niecodziennym głosem Azzji. W ich muzyce każdy powinien znaleźć coś dla siebie co sprawi, że będzie chciał wracać na koncerty.

5 września (sobota), godz. 19:00, pop/rock/jazz/classic

Grzegorz Starzyński (piano) – kreatywny pianista klasyczno-rozrywkowy, z umiejętnościami aranżacyjnymi i zmysłem kompozytorskim. Jego otwarte podejście w rozumieniu muzyki dostarcza mu nowych inspiracji do własnych muzycznych interpretacji. Jest słuchaczem różnych gatunków muzycznych, ponieważ “nigdy nie wiadomo gdzie czai się muzyczne piękno…” Jego pasja to mieszanie w muzycznych stylach i ich interpretacja.