Drugi styczniowy muzyczny weekend

14 stycznia, sobota, godz. 19:00, smooth jazz/pop

Dagmara Staniek (voc) & Michał Wiewióra (git)

DUET Dagmara Staniek & Michał Wiewióra – współpracują razem od października 2015 r.
Dagmara Staniek – krakowska wokalistka wykonująca pop/soul/jazz. Była uczennica PSM II st. na wydziale wokalno-aktorskim oraz Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Obecnie pracuje nad kilkoma projektami muzycznymi, między innymi The Soul Industry i The Spin Note czy OTOTO! music band.Michał Wiewióra – gitarzysta z 15-letnim stażem, członek kabaretu ‘7 minut Po’. Obecnie pracuje w wielu projektach muzycznych.

15 stycznia, piątek, godz. 19:00,pop/jazz/soul/r&b

Joanna „Azzja” Mądry (voc) & Hubert „Hjub” Charków (git)

Azzja & Hubert to nazwa projektu stworzonego przez Joannę Mądry i Huberta Charków, którzy zostali docenieni przez wiele osób podczas koncertów, a także przez jury programu Must Be The Music Tylko Muzyka, w którym dotarli do półfinału. W repertuarze mają nie tylko akustyczne wersje znanych piosenek, ale także własne utwory. Wybierając się na ich koncert, nie tylko dobrze się zabawisz, lecz także miło możesz spędzić czas z ukochaną osobą przy dźwiękach gitary akustycznej Huberta połączonej z niecodziennym głosem Azzji. W ich muzyce każdy powinien znaleźć coś dla siebie co sprawi, że będzie chciał wracać na koncerty.

https://www.youtube.com/watch?v=TbPwt-ivbyI

16 stycznia, czwartek, godz. 19:00,pop/jazz/soul

Rafał „Karmel” Muszyński (piano)

Muzyk sesyjny pianista działający na polskiej scenie rozrywkowej od 15 lat, współpracował z wieloma artystami, wśród nich: Patrycja Markowska, Ich Troje, Sztywny Pal Azji. Gra w wielu krakowskich formacjach.

https://www.youtube.com/watch?v=7strulQStNk

Muzyczny weekend w Restauracji Salina