Harmonogram 19-21 listopad

19 listopada, czwartek, godz. 19:00,smooth jazz/pop

Rafał „Karmel” Muszyński

Muzyk sesyjny pianista działający na polskiej scenie rozrywkowej od 15 lat, współpracował z wieloma artystami, wśród nich: Patrycja Markowska, Ich Troje, Sztywny Pal Azji. Gra w wielu krakowskich formacjach.

https://www.youtube.com/watch?v=7strulQStNk

20 listopada, piątek, godz. 19:00, pop/jazz/soul

Dagmara Staniek (voc) & Michał Urban (piano)

Krakowski duet wykonujący covery znanych wykonawców, takich jak Sting, Stevie Wonder, Norah Jones, Adele czy Bruno Mars. Wspólny projekt muzyczny powstał z chęci wspólnego spędzania czasu przy dawce dobrej muzyki. Na co dzień można ich posłuchać w kilku klimatycznych miejscach w sercu miasta Krakowa.

https://www.youtube.com/watch?v=f3qfC_l-Vm0

21 listopada, sobota, godz. 19:00, pop/jazz/soul/r&b

Małgorzata Sarata (voc) & Szymon Łęczyński (piano)

Młodzi, ambitni muzycy tworzący nierozłączny duet. On uzupełnia jej śpiew, ona dopełnia jego grę. Tworzą wybuchową mieszankę tego, co w muzyce najcenniejsze.
Szymon Łęczycki to student Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie fortepianu. Zakochany do szaleństwa w muzyce, co niejednokrotnie udowadnia, przelewając swoją pasję w klawisze fortepianu

Małgorzata Sarata to studentka Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Rzeszowie, wiecznie uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata, co pokazuje również na scenie. Śpiewając stara się zarazić publiczność swoją muzyczną energią.

https://soundcloud.com/gosia-sarata/dont-worry-be-happy-live-gosia-sarata-szymon-leczycki

Muzyczny weekend w Restauracji Salina