Jesienne wieczory
w SALINA RESTAURANT

22 października, czwartek, godz. 19:00, pop

Rafał „Karmel” Muszyński (piano) & Ania Dudek (voc)

Rafał „Karmel” Muszyński – muzyk sesyjny pianista działający na polskiej scenie rozrywkowej od 15 lat, współpracował z wieloma artystami, wśród nich: Patrycja Markowska, Ich Troje, Sztywny Pal Azji. Gra w wielu krakowskich formacjach.

Ania Dudek – utalentowana, młoda Orawianka, znana w Krakowie jako „The Voice of Cracow”, absolwentka AGH, finalistka IV edycji Mam Talent. Ma za sobą występ w programie Dzień Dobry TVN, recital podczas Gali wręczenia nagród laureatom VI edycji Konkursu im. Maćka Szumowskiego w Krakowie oraz występy na wielu rozmaitych wydarzeniach kulturalnych. Obecnie współpracuje z wieloma znanymi muzykami i DJ oraz pracuje nad autorskim materiałem. Pierwsze telewizyjne show, w którym Orawianka wzięła udział to I edycja „X Factor”. Wtedy, podczas castingów śpiewając słynną piosenkę „What a wonderful world” Louisa Armstronga, zachwyciła jurorów oraz widzów TVN.

https://www.youtube.com/watch?v=6w-IEUrO4-I

23 października, piątek, godz. 19:00, pop/jazz/soul/r&b

Filip Rychcik (voc) & Kacper Kornaś (git)

Filip Rychcik – od najmłodszych lat wygrywał festiwale piosenki dziecięcej i młodzieżowej w Polsce i zagranicą. Jest zwycięzca odcinka Szansy na sukces, z piosenkami Andrzeja Piasecznego, uczestnikiem programu The Voice of Poland, Must Be The Music I i VII, Tak to leciało a także Bitwy na glosy 2, gdzie miał przyjemność pracować z Pauliną i Natalią Przybysz. Ma na swoim koncie występy u boku takich gwiazd jak: Małgorzata Ostrowska, Mietek Szcześniak, Kuba Badach.

Kacper Kornaś – Gitarzysta sesyjny, student krakowskiej szkoły jazzu i muzyki rozrywkowej, udzielający się w wielu projektach muzycznych.

https://www.youtube.com/watch?v=j14jXtu4Wlo

24 października, sobota, godz. 19:00, standardy muzyki musicalowej i filmowej

Konrad Konarzewski (piano)

Konrad Konarzewski – pianista, artysta muzycznie związany z Krakowem, gdzie najczęściej koncertuje. Jest doświadczonym nauczycielem, muzykiem, który swoją grą na instrumentach klawiszowych potrafi wytworzyć niepowtarzalny nastrój.

Muzyczny weekend w Restauracji Salina