Mikołajkowy weekend w Salina Restaurant

3 grudnia, czwartek, godz. 19:00,rock klasycznie

Artur Maciocha (piano)

Muzyk, aranżer, pianista, pochodzący z Ostrowca Świętokrzyskiego. Koncertuje w wielu miastach Polski, a także za granicą. Od pięciu lat jest mocno związany ze sceną krakowską. Współpracuje z plejadą gwiazd krakowskiej sceny muzycznej. Świetnie porusza się w różnych stylach muzycznych.

https://www.youtube.com/user/arturmaciocha/

4 grudnia, piątek, godz. 19:00,pop/jazz/soul/r&b

Joanna „Azzja” Mądry (voc) & Hubert „Hjub” Charków (git)

Azzja & Hubert to nazwa projektu stworzonego przez Joannę Mądry i Huberta Charków, którzy zostali docenieni przez wiele osób podczas koncertów, a także przez jury programu Must Be The Music Tylko Muzyka, w którym dotarli do półfinału. W repertuarze mają nie tylko akustyczne wersje znanych piosenek, ale także własne utwory. Wybierając się na ich koncert, nie tylko dobrze się zabawisz, lecz także miło możesz spędzić czas z ukochaną osobą przy dźwiękach gitary akustycznej Huberta połączonej z niecodziennym głosem Azzji. W ich muzyce każdy powinien znaleźć coś dla siebie co sprawi, że będzie chciał wracać na koncerty.

https://www.youtube.com/watch?v=LNwQxMzlM74

5 grudnia, sobota, godz. 19:00, blues

Mikołajki Bluesowe w Salina Restaurant
Joe Colombo feat. Kasia Skoczek

Joe Colombo to bluesowy gitarzysta rozpoznawalny jako wirtuoz stylu slide. Gitara dobro w jego dłoniach poraża diabelską ekspresją i anielską śpiewnością. Pochodzący ze Szwajcarii artysta, zdefiniował swój styl poprzez kilka wydanych płyt, a od ponad 15 lat związany jest z europejską i amerykańską sceną muzyczną. Współpracował z Terrym Evansem (Ry Cooder, Eric Clapton), grał na deskach festiwalowych całego świata, a obecnie występuje z polską wokalistką Kasią Skoczek. Joe Colombo i Kasia Skoczek w tej niezwykłej muzycznej współpracy łączą dwa światy i dwie generacje. Od 2014 rok projekt ze swoim programem odwiedził już Polskę, Szwajcarię i Włochy. Młody głos debiutuje ze slajdzistą i wnosi do projektu wpływy ze współczesnych głosów R’n’B i Soulu. Duet zabiera publiczność w podróż przez czystą muzykę, gdzie gitara slide i zaskakujący głos podróżują drogą amerykańskiego bluesa i muzyki tradycyjnej w nowy, oryginalny sposób. Energia i wirtuozeria unikalnej gitary, oraz niespodziewana dojrzałość wokalu tworzą na scenie idealną harmonię.

https://www.youtube.com/watch?v=dasl-a2cyTg

Podczas trwającego 2 godziny koncertu serwować będziemy doskonałe wino oraz wyborne potrawy z jesiennego menu.
Liczba miejsc ograniczona – rezerwacja miejsc 14 61 353 11.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

Muzyczny weekend w Restauracji Salina