Muzyczny harmonogram

Kolejny tydzień muzycznych wrażeń przed nami. W tym tygodniu szczególnie zapraszamy wszystkich miłośników jazzu.
Poszerzamy naszą muzyczną ofertę. Z pewnością każdy znajdzie gatunek dla siebie!

Harmonogram:

10 września (czwartek), godz. 19:00, jazz

Adam Jarzmik – pianista, kompozytor, aranżer, nauczyciel, absolwent Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Akademii Muzycznej w Katowicach, kierunek Jazz i Muzyka Estradowa w klasie fortepianu oraz student II roku na kierunku Kompozycja i Aranżacja. W 2008 roku debiutował na festiwalu „Starzy i Młodzi czyli jazz w Krakowie” jako „Adam Jarzmik & Michał Dzioboń Quartet”. W „Trio” finalista „Old Jazz Meeting”. Zaangażowany w wiele projektów, współpracuje między innymi z Jorgosem Skoliasem, Izabelą Mytnik, Justyną Janik.

Wojciech Zwierniak – saksofonista, aranżer, nauczyciel, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Dyrygent Orkiestry Dętej Baczków, Zwycięzca konkursu „Złota Tarka” z kwartetem Saxpasja, brał udział w różnych festiwalach i projektach, Jazz Bez, Jazz nad Nilem.

11 września (piątek), godz. 19:00, pop/jazz/soul

Dagmara Staniek (voc) i Michał Urban (piano) – krakowski duet wykonujący covery znanych wykonawców, takich jak Sting, Stevie Wonder, Norah Jones, Adele czy Bruno Mars. Wspólny projekt muzyczny powstał z chęci wspólnego spędzania czasu przy dawce dobrej muzyki. Na co dzień można ich posłuchać w kilku klimatycznych miejscach w sercu miasta Krakowa.

12 września (sobota), godz. 19:00, rock/jazz/polska muzyka rozrywkowa

Dariusz Dobroszczyk – pianista, kompozytor, aranżer, ukończył Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Prowadzi własne trio jazzowe, z którym wydaje drugą autorską płytę. Laureat nagrody specjalnej na Lotos Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa. Laureat konkursu na Jazzowy Debiut Fonograficzny, czego efektem jest pierwsza płyta zespołu. Laureat Grand Prix na Międzynarodowym konkursie Jazzowym Jazz Juniors w Krakowie.