Muzyczny weekend w Salina Restaurant

26 listopada, czwartek, godz. 19:00,standardy jazzowe

Sylwia Stańczyk (voc) & Jarek Kaganiec (piano)

Sylwia Stańczyk – wokalistka krakowska, od lat występuje na scenach w kraju i poza jego granicami. Specjalizuje się w repertuarze jazzowym (standardy, samby, bossanovy, ballady). Posiada bogaty program salsowy, jest wokalistką grupy CZiLA grającej wyłącznie utwory autorskie. Wokalistka współpracuje z różnymi muzykami. Popularnością cieszy się duet z Jarosławem Kagańcem charakteryzujący się ciepłym, oryginalnym brzmieniem prezentując własne interpretacje standardów jazzowych i polskich piosenek. Duet „Fragile” ma na swoim koncie również program autorski.

Jarosław Kaganiec – ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach, w klasie prof. Juliana Gembalskiego, a także mistrzowskie kursy w Lubece i Kolonii. Jako pianista współpracuje z Teatrem Starym, jest znanym i cenionym jazzmanem, gra muzykę klezmerską, a także współpracuje z Andrzejem Sikorowskim.

27 listopada, piątek, godz. 19:00,rock/jazz/polska muzyka rozrywkowa

Darek Dobroszczyk (piano)

Dariusz Dobroszczyk – pianista, kompozytor, aranżer, ukończył Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Prowadzi własne trio jazzowe, z którym wydaje drugą autorską płytę. Laureat nagrody specjalnej na Lotos Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa. Laureat konkursu na Jazzowy Debiut Fonograficzny, czego efektem jest pierwsza płyta zespołu. Laureat Grand Prix na Międzynarodowym konkursie Jazzowym Jazz Juniors w Krakowie.

https://www.youtube.com/watch?v=40F-N2zgOwg

28 listopada, sobota, godz. 19:00, soul/pop/r&b/standardy jazzowe

UROCZYSTA KOLACJA ANDRZEJKOWA
KRKtrio w składzie:
Joanna „Azzja” Mądry (vocal)
Krzysztof Płonka (vocal, cajon)
Hubert „Hjub” Charków (acoustic guitar, ukulele)

Znakomici krakowscy muzycy, na co dzień grający w wielu składach, świetnie poruszający się w różnych stylach muzycznych. Znani zarówno z klubów muzycznych jak i z udziału w wielu programach telewizyjnych. Ciekawe instrumentarium (gitara akustyczna, cajon, ukulele) i damski oraz męski wokal sprawiają, że dźwięki serwowane przez KRKtrio to znakomita uczta muzyczna. Muzycy właśnie wrócili z mini trasy po stolicach europejskich miast, w których byli doskonale przyjęci przez publiczność.

https://www.youtube.com/watch?v=g2EFI2I9haQ

Na dzień 28 XI 2015 niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc – tel. 14 61 353 11, e-mail: restauracja@salina.pl

Muzyczny weekend w Restauracji Salina