Muzyczny weekend
w SALINA RESTAURANT

8 października, czwartek, godz. 19:00, rock klasycznie

Artur Maciocha (piano)

Artur Maciocha (piano) – muzyk, aranżer, pianista, pochodzący z Ostrowca Świętokrzyskiego. Koncertuje w wielu miastach Polski, a także za granicą. Od pięciu lat jest mocno związany ze sceną krakowską. Współpracuje z plejadą gwiazd krakowskiej sceny muzycznej. Świetnie porusza się w różnych stylach muzycznych.

https://www.youtube.com/user/arturmaciocha/

http://www.arturmaciocha.pl

 

9 października, piątek, godz. 19:00, pop/funk/jazz

Two Of Us – Filip Nowak (git) & Mirka Smrek (voc)

Mirka Smrek i Filip Nowak tworzą wokalno – gitarowy duet muzyczny, grający szeroki repertuar począwszy od standardów jazzowych aż do dobrze znanych popowo-funkowych hitów. Muzycy mają na koncie współpracę z wieloma artystami, byli także wielokrotnie nagradzani na festiwalach muzycznych. Klimat, który zaserwują podczas występu to nastrojowe interpretacje znanych i lubianych utworów muzycznych.

https://soundcloud.com/the-two-of-us

 

10 października, sobota, godz. 19:00, pop

Gentlemen’s duet – Rafał „Karmel” Muszyński (piano) & Krzysztof Płonka (voc)

Panowie współpracują ze sobą od 2012 roku, z powodzeniem uświetniając wieczory muzyczne w wielu krakowskich klubach. Duet zainspirowany muzyką takich sław jak Michael Buble, Maroon 5, U2. Wieczór przy muzyce Gentlemen’s duet To ogromna dawka męskiego grania, świetna atmosfera i wspaniały klimat!

https://www.facebook.com/GentlemensDuet

https://www.youtube.com/watch?v=iRCLxO-ZQwI

 

Muzyczny weekend w Restauracji Salina