Muzyka na żywo 11-12 III

Muzyczny weekend w SALINA RESTAURANT – zapraszamy w piątek i sobotę od godz. 19:00. Wstęp wolny. 

11 III (piątek), rock klasycznie

Artur Maciocha (piano)

Muzyk, aranżer, pianista, pochodzący z Ostrowca Świętokrzyskiego. Koncertuje w wielu miastach Polski, a także za granicą. Od pięciu lat jest mocno związany ze sceną krakowską. Współpracuje z plejadą gwiazd krakowskiej sceny muzycznej. Świetnie porusza się w różnych stylach muzycznych.

https://www.youtube.com/user/arturmaciocha/

12 III (sobota) jazz

Wojciech Zwierniak (sax) & Adam Jarzmik (piano)

Adam Jarzmik – pianista, kompozytor, aranżer, nauczyciel, absolwent Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Akademii Muzycznej w Katowicach, kierunek Jazz i Muzyka Estradowa w klasie fortepianu oraz student II roku na kierunku Kompozycja i Aranżacja. W 2008 roku debiutował na festiwalu „Starzy i Młodzi czyli jazz w Krakowie” jako „Adam Jarzmik & Michał Dzioboń Quartet”. W „Trio” finalista „Old Jazz Meeting”.  Zaangażowany w wiele projektów, współpracuje między innymi z Jorgosem Skoliasem, Izabelą Mytnik, Justyną Janik.

Wojciech Zwierniak – saksofonista, aranżer, nauczyciel, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Dyrygent Orkiestry Dętej Baczków, Zwycięzca konkursu „Złota Tarka” z kwartetem Saxpasja, brał udział w różnych festiwalach i projektach, Jazz Bez, Jazz nad Nilem.