Muzyka na żywo 18-19 marca

Ostatni muzyczny weekend przed zbliżającymi się świętami upłynie pod znakiem gitarowych brzmień i damskich wokali – w piątek zagrają Mirka Smrek i Filip Nowak, w sobotę Monika Polak i Kuba Nieć – polecamy!

 

18 III (piątek) pop/funk/jazz

Mirka Smrek (voc) & Filip Nowak (git)

 

Mirka Smrek i Filip Nowak tworzą wokalno – gitarowy duet muzyczny, grający szeroki repertuar począwszy od standardów jazzowych aż do dobrze znanych popowo-funkowych hitów. Muzycy mają na koncie współpracę z wieloma artystami, byli także wielokrotnie nagradzani na festiwalach muzycznych. Klimat, który zaserwują podczas występu to nastrojowe interpretacje znanych i lubianych utworów muzycznych.

https://soundcloud.com/the-two-of-us

 

19 III (sobota) soul/r&b/rock/jazz/pop

Monika Polak (voc) & Kuba Nieć (git)

Monika – wokalistka poruszająca się w klimatach popowo-groove’owych, od lat działająca w obrębie krakowskiej sceny muzycznej. Uczennica światowej sławy vocal coach’erów, uczestniczka V edycji The Voice of Poland. Kuba–gitarzysta, ma na swoim koncie liczne projekty muzyczne.

Wspólnym mianownikiem tego projektu jest pasja do muzyki oraz dbałość o jej wyrażanie poprzez każdy najmniejszy detal. Duet wykonuje utwory polskich i zagranicznych Artystów (Kasia Kowalska, Kuba Badach, Bogusław Mec, Toto, Michael Jackson, Sting, Jimi Hendrix), reprezentując szeroki wachlarz muzycznych gatunków (od standardów jazzowych po największe przeboje muzyki rozrywkowej).