Muzyka na żywo i sportowe emocje

21 stycznia, czwartek, godz. 19:00,jazz

Wojciech Zwierniak (sax) & Adam Jarzmik (piano)

Adam Jarzmik – pianista, kompozytor, aranżer, nauczyciel, absolwent Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Akademii Muzycznej w Katowicach, kierunek Jazz i Muzyka Estradowa w klasie fortepianu oraz student II roku na kierunku Kompozycja i Aranżacja. W 2008 roku debiutował na festiwalu „Starzy i Młodzi czyli jazz w Krakowie” jako „Adam Jarzmik & Michał Dzioboń Quartet”. W „Trio” finalista „Old Jazz Meeting”. Zaangażowany w wiele projektów, współpracuje między innymi z Jorgosem Skoliasem, Izabelą Mytnik, Justyną Janik.

Wojciech Zwierniak – saksofonista, aranżer, nauczyciel, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Dyrygent Orkiestry Dętej Baczków, Zwycięzca konkursu „Złota Tarka” z kwartetem Saxpasja, brał udział w różnych festiwalach i projektach, Jazz Bez, Jazz nad Nilem.

https://www.youtube.com/watch?v=lp6rAbPCL6E

https://www.youtube.com/watch?v=iB5id7XmTKU

22 stycznia, piątek, godz. 19:00,smooth jazz

Rafał „Karmel” Muszyński (piano)

Muzyk sesyjny pianista działający na polskiej scenie rozrywkowej od 15 lat, współpracował z wieloma artystami, wśród nich: Patrycja Markowska, Ich Troje, Sztywny Pal Azji. Gra w wielu krakowskich formacjach.

https://www.youtube.com/watch?v=6w-IEUrO4-I

23 stycznia, sobota, godz. 20:30, mecz piłki ręcznej Polska – Norwegia

Transmisja meczu reprezentacji

Reprezentacja Polski poznała rywali w drugiej rundzie. Drużyna Michaela Bieglera zagra z Norwegią, Białorusią i Chorwacją. Zapraszamy do wspólnego kibicowania, w sobotę polska drużyna zmierzy się z Norwegią!