Muzyka na żywo

Przygotowaliśmy nie tylko coś dla podniebienia ale także dla ucha. Od czwartku do soboty w Salina Restaurant odbywają się występy na żywo. Zapraszamy do zapoznania się się z oferta muzyczną Salina Restaurant.

Czwartek 20 sierpnia, godz. 19:00

Aleksander Sitko (piano) – utalentowany pianista krakowski, znany z wielu projektów muzycznych, wraz z wokalistką Karoliną Leszko zdobył główną nagrodę na Festiwalu Marka Grechuty w Krakowie. Koncertował z orkiestrą z Bergen
w Norwegii oraz współpracował z TVP. Za wyjątkową wrażliwość muzyczną dwukrotnie nagrodzony we Francji, studiował na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Zaprezentuje repertuar związany z muzyką filmową
i popularną.

Piątek 21 sierpnia, godz. 19:00

Dagmara Staniek (voc) i Michał Urban (piano) – krakowski duet wykonujący covery znanych wykonawców, takich jak Sting, Stevie Wonder, Norah Jones, Adele czy Bruno Mars. Wspólny projekt muzyczny powstał z chęci wspólnego spędzania czasu przy dawce dobrej muzyki. Na co dzień można ich posłuchać w kilku klimatycznych miejscach w sercu miasta Krakowa.

Sobota 22 sierpnia, godz. 19:00

Wiesław Konarzewski (piano) – ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi. Obecnie artysta muzycznie związany z Krakowem, gdzie najczęściej koncertuje. Jest doświadczonym muzykiem, który swoją grą na instrumentach klawiszowych potrafi stworzyć niepowtarzalny nastrój.