Muzyka na żywo
w SALINA RESTAURANT

15 października, czwartek, godz. 19:00, smooth jazz/pop

Rafał „Karmel” Muszyński (piano)

Jarosław Kaganiec (piano) – ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach, w klasie prof. Juliana Gembalskiego, a także mistrzowskie kursy w Lubece i Kolonii. Jako pianista współpracuje z Teatrem Starym, jest znanym i cenionym jazzmanem, gra muzykę klezmerską, a także współpracuje z Andrzejem Sikorowskim.

https://www.youtube.com/watch?v=7strulQStNk

 

16 października, piątek, godz. 19:00, pop, jazz, soul, r&b

Azzja & Hubert

Azzja & Hubert (voc + git) – Azzja i Hubert to nazwa projektu stworzonego przez Joannę Mądry i Huberta Charków, którzy zostali docenieni przez wiele osób podczas koncertów, a także przez jury programu Must Be The Music Tylko Muzyka, w którym dotarli do półfinału. W repertuarze mają nie tylko akustyczne wersje znanych piosenek, ale także własne utwory. Wybierając się na ich koncert, nie tylko dobrze się zabawisz, lecz także miło możesz spędzić czas z ukochaną osobą przy dźwiękach gitary akustycznej Huberta połączonej z niecodziennym głosem Azzji. W ich muzyce każdy powinien znaleźć coś dla siebie co sprawi, że będzie chciał wracać na koncerty.

https://www.youtube.com/watch?v=LNwQxMzlM74

 

17 października, sobota, godz. 19:00, pop, jazz,soul

Dagmara Staniek & Michał Urban

Dagmara Staniek & Michał Urban (voc + piano) – krakowski duet wykonujący covery znanych wykonawców, takich jak Sting, Stevie Wonder, Norah Jones, Adele czy Bruno Mars. Wspólny projekt muzyczny powstał z chęci wspólnego spędzania czasu przy dawce dobrej muzyki. Na co dzień można ich posłuchać w kilku klimatycznych miejscach w sercu miasta Krakowa.

https://www.facebook.com/GentlemensDuet

https://www.youtube.com/watch?v=KXUT4FOoVM4

 

Muzyczny weekend w Restauracji Salina