logo_forbes

Forbes

Lekko industrialne wnętrze, bar z kryształami bocheńskiej soli oraz kominek tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat. W wydzielonej części restauracji, zwanej Piwniczką Win, znajduje się prototypowa, łatwo dostępna, przeszklona szafa chłodnicza, mieszcząca ok 1000 butelek wina.

trip-advisor-logo

Tripadvisor

W Galerii Bocheńskiej, w sercu jednego z najstarszych miast w Małopolsce, w zabytkowej XIX-wiecznej kamienicy powstało unikalne miejsce, które oczaruje gości smakiem sezonowych potraw przygotowanych z najwyższej jakości regionalnych produktów oraz bogactwem wyselekcjonowanych win.

poland100bestrestaurants_logo

100 Best Restaurant

Chwile kulinarnej przyjemności umila profesjonalna obsługa i niezobowiązująca atmosfera miejsca. Salina Restaurant, to miejsce, w którym każde spotkanie jest wyjątkowe. Zespół dba o to, by na  talerzu gościł piękny obraz tworzony z pasją i szacunkiem do produktów, a w pamięci pozostał na długo niezapomniany smak.

odczaruj_gary_logoOdczaruj Gary!

Takie mamy czasy, kiedy to jesteśmy wkręceni w machinę pędu, smartfonów, internetu i mody. Zwyczajnie tęskno nam do naturalności, wsi, znanych z dzieciństwa zapachów i smaków. Blogerski Tour po Krakowie i Bochni i kulinarna wizyta w Restauracji Salina przypomniała mi jak bardzo tęsknię za smakiem szczawiowej i chłodnika.

czosnek_w_pomidorachCzosnek w Pomidorach

Miniony weekend był pełen wrażeń. W ogromnej mierze wrażeń smakowych, co lubię najbardziej. Z zacnym gronem blogerów, dzięki zaproszeniu restauracji Salina w Bochni, wybraliśmy się na wycieczkę w poszukiwaniu nowych smaków i miejsc kulinarnych Polski…

logo_wrzaca_kuchnia

Wrząca Kuchnia

Coraz większa ilość osób w Polsce uprawia gastro-turystykę, tak właśnie ta nazwa jest moim zdaniem najbardziej odpowiadająca sytuacji kiedy to wybierając się do nowego miejsca jedną z głównych rzeczy jakie sprawdzamy jest to gdzie i co zjemy…

gault_millau_2017

wine_spector