Ostatnie przedświąteczne muzyczne wieczory

17 grudnia, czwartek, godz. 19:00,smooth jazz/pop

Michał Urban (piano)

Michał Urban – pianista, kompozytor, producent muzyczny. Na co dzień komponuje muzykę autorską oraz użytkową. Współpracuje z wieloma krakowskimi formacjami, w Salina Restaurant występuje w duecie z Dagmarą Staniek. Produkuje jingle, reklamy, krótkie formy muzyczne. Pomaga innym tworzyć muzykę.

https://www.youtube.com/watch?v=V-Wnz7cNu9w

18 grudnia, piątek, godz. 19:00,pop/rock/jazz/classic

Grzegorz Starzyński (piano)

Grzegorz Starzyński – kreatywny pianista klasyczno-rozrywkowy, z umiejętnościami aranżacyjnymi i zmysłem kompozytorskim. Jego otwarte podejście w rozumieniu muzyki dostarcza mu nowych inspiracji do własnych muzycznych interpretacji. Jest słuchaczem różnych gatunków muzycznych, ponieważ “nigdy nie wiadomo gdzie czai się muzyczne piękno…” Jego pasja to mieszanie w muzycznych stylach i ich interpretacja.

https://www.youtube.com/watch?v=rJoaau3R_VY

19 grudnia, sobota, godz. 19:00, pop/jazz/soul/r&b

Joanna „Azzja” Mądry (voc) & Hubert „Hjub” Charków (git)

Azzja i Hubert to nazwa projektu stworzonego przez Joannę Mądry i Huberta Charków, którzy zostali docenieni przez wiele osób podczas koncertów, a także przez jury programu Must Be The Music Tylko Muzyka, w którym dotarli do półfinału. W repertuarze mają nie tylko akustyczne wersje znanych piosenek, ale także własne utwory. Wybierając się na ich koncert, nie tylko dobrze się zabawisz, lecz także miło możesz spędzić czas z ukochaną osobą przy dźwiękach gitary akustycznej Huberta połączonej z niecodziennym głosem Azzji. W ich muzyce każdy powinien znaleźć coś dla siebie co sprawi, że będzie chciał wracać na koncerty.

https://www.youtube.com/watch?v=LNwQxMzlM74

Muzyczny weekend w Restauracji Salina