Pierwszy marcowy weekend w Salina Restaurant

4 marca, piątek, godz. 19:00, acoustic pop

Dagmara Staniek (voc) & Rafał “Karmel” Muszyński (piano)

Dagmara Staniek i Rafał „Karmel” Muszyński – krakowski duet, współpracujący ze sobą od niedawna, wykonujący covery znanych wykonawców. Wspólny projekt muzyczny powstał z chęci spędzania czasu przy dawce dobrej muzyki. Na co dzień można ich posłuchać w krakowskich klubach muzycznych.

5 marca, sobota, godz. 19:00,jazz

Sylwia Stańczyk (voc) & Jarek Kaganiec (piano)

Sylwia Stańczyk – wokalistka krakowska, od lat występuje na scenach w kraju i poza jego granicami. Specjalizuje się w repertuarze jazzowym (standardy, samby, bossanovy, ballady). Posiada bogaty program salsowy, jest wokalistką grupy CZiLA grającej wyłącznie utwory autorskie. Wokalistka współpracuje z różnymi muzykami. Popularnością cieszy się duet z Jarosławem Kagańcem charakteryzujący się ciepłym, oryginalnym brzmieniem prezentując własne interpretacje standardów jazzowych i polskich piosenek. Duet „Fragile” ma na swoim koncie również program autorski.

Jarosław Kaganiec – ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach, w klasie prof. Juliana Gembalskiego, a także mistrzowskie kursy w Lubece i Kolonii. Jako pianista współpracuje z Teatrem Starym, jest znanym i cenionym jazzmanem, gra muzykę klezmerską, a także współpracuje z Andrzejem Sikorowskim.